wtorek, 30 kwietnia 2024r.

Odczarowany rywal, przełamanie napastników i siedmiu strzelców. Echa po meczu z Olimpią

W środowym spotkaniu II ligi Pogoń Siedlce pokonała Olimpię Elbląg 4:3. Jakie są echa tego pojedynku?

ODCZAROWANY RYWAL

Pogoń w końcu w jedenastym meczu w historii z Olimpią odniosła pierwsze zwycięstwo. Siedlczanie zdołali odczarować rywala nie do pokonania, jakim była dla nich ekipa z Elbląga. Co więcej, Pogoń w środowym starciu strzeliła cztery gole, czyli tyle, ile we wszystkich poprzednich meczach z tym rywalem.

PRZEŁAMANIE NAPASTNIKÓW

W meczu z Olimpią bramki dla Pogoni zdołali zdobyć Maciej Górski oraz Kamil Walków. Dla obu napastników było to przełamanie złej passy. Górski trafił do siatki pierwszy raz od 448 minut, a Walków pokonał bramkarza rywali po 380 minutach niemocy.

SIEDMIU STRZELCÓW

W środowym spotkaniu w Siedlcach padło aż siedem bramek. Mimo to żaden z zawodników nie zdołał zanotować dubletu, a w protokole meczowym widnieją nazwiska siedmiu różnych strzelców.