niedziela, 23 czerwca 2024r.

Ósemka wróciła z Olsztyna z pełną pulą

W zaległym meczu 9 kolejki II ligi siatkówki kobiet Chemik Olsztyn przegrał z Ósemką Siedlce 1:3.

SYTUACJA WYJŚCIOWA

Środowe siatkarskie starcie w Olsztynie było efektem przełożenia spotkania, które pierwotnie miało się odbyć w sobotę 21 listopada. Mecz zaplanowany w ramach 9 kolejki gier nie odbył się na prośbę Ósemki.

PRZEBIEG MECZU

Po zaciętej walce, pierwszy set padł łupem siatkarek Jarosława Plewińskiego. Rozpędzone siatkarki z Siedlec okazały się górą także w drugiej partii, którą wygrały różnicą siedmiu punktów. Gospodynie wzięły się do pracy w trzeciej partii, którą wygrały do 22. Czwarty set padł łupem siedleckiej Ósemki, co oznaczało zwycięstwo w całym spotkaniu 3:1 i zgarnięcie trzech punktów do tabeli drugiej ligi. Po zwycięstwie w Olsztynie bilans siedlczanek to 4 zwycięstwa i 5 porażek. Wszystkie jak na razie odniesione w tym sezonie zwycięstwa Ósemka odnotowała na wyjazdach.

PLANY ÓSEMKI

W jedenastej kolejce Ósemka zagra w Mysiadle z tamtejszą Krótką. Spotkanie zaplanowane zostało na sobotę 5 grudnia o godzinie 17.

3.12.20, 17:00 – Olsztyn

II liga: Chemik Olsztyn – Ósemka Siedlce 1:3 (23:25, 18:25, 25:22, 22:25)

Ósemka: 4. Ewa Grzelak, 5. Weronika Brzuzy, 6. Jagoda Michałek, 7. Agnieszka Krzymowska, 10. Ilona Betke, 17. Joanna Prus-Jezierska i 14.Oliwia Pacholak (libero) oraz 9. Maria Raszek, 8. Aleksandra Jatczak, 16. Małgorzata Banasiak

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;