piątek, 14 czerwca 2024r.

Pożegnanie z własnym stadionem. Trudny mecz Pogoni z Wigrami

W meczu 17 kolejki II ligi Pogoń Siedlce w sobotę o godzinie 13:00 na własnym stadionie podejmie Wigry Suwałki.

OSTATNI MECZ U SIEBIE

Mecz z Wigrami będzie dla Pogoni przedostatnim spotkaniem w 2020 roku, a ostatnim na własnym stadionie. Jak na razie w tym sezonie siedlczanie w siedmiu ligowych starciach u siebie wygrali trzy razy oraz ponieśli cztery porażki. Podopieczni Bartosza Tarachulskiego z pewnością więc chcieliby pożegnać Siedlce zwycięstwem.

PO PRZEŁAMANIU

Pogoń w środku tygodnia wygrała w Kaliszu 1:0 i przerwała passę trzech meczów bez zwycięstwa. Teraz siedlczanie spróbują pójść za ciosem i zakończyć intensywny tydzień ligowych zmagań zdobyciem trzech oczek.

GROŹNY SPADKOWICZ

Wigry po spadku z I ligi spisują się w tym sezonie bardzo dobrze. Podopieczni Dawida Szulczka od początku rozgrywek plasują się w czołówce tabeli. Obecnie ekipa z Suwałk znajduje się na trzeciej lokacie z dorobkiem 29 punktów. Warto dodać, że Wigry w środku tygodnia nie rozegrały swojego meczu. Zaplanowane starcie z Górnikiem Polkowice nie odbyło się z powodu złego stanu murawy na suwalskim obiekcie.

SĘDZIA Z POZNANIA

Sobotni mecz poprowadzi Maciej Pelka. Arbiter z Poznania nie sędziował jeszcze w tym sezonie spotkania z udziałem Pogoni albo Wigier.

 

źródło: własne; foto: Karolina Sulej

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;