wtorek, 18 czerwca 2024r.

Dominacja BAS w Siedlcach (fotogaleria)

W meczu 13 kolejki 2 ligi siatkówki kobiet, Ósemka Siedlce przegrała na swojej hali z BAS Białystok 0:3.

SYTUACJA WYJŚCIOWA

Siatkarki Ósemki natchnione zwycięstwem w poprzedniej kolejce, chciały we wtorek rozpocząć zwycięską serię spotkań na własnej hali. Zamiary te nie były bezpodstawne, ponieważ siedlecki zespół zajmował przed tym spotkaniem lepszą pozycję w tabeli niż BAS i dodatkowo wygrał z tym zespołem w Białymstoku w drugiej kolejce gier.

PRZEBIEG MECZU

Niestety przebieg spotkania w żaden sposób nie odzwierciedlał przedmeczowych przypuszczeń. Przyjezdne były lepsze od Ósemki w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Na przestrzeni wszystkich trzech setów, siatkarkom z Siedlec nie udało się zdobyć tego dnia nawet 30 punktów…

Porażce z BAS Białystok, siedlecka Ósemka legitymuje się aktualnie bilansem 5 zwycięstw i 7 porażek, z czego w meczach domowych jest to dotychczas jedno zwycięstwo i pięć porażek.

PLANY ÓSEMKI

W czternastej, czyli ostatniej w tym roku serii gier – siedlecka Ósemka wybierze się do stolicy na mecz liderem AZS AWF Warszawa. Spotkanie zaplanowano na sobotę 19 grudnia.

16.12.20, 20:00 – Siedlce (hala ZSP nr 3)

II liga: Ósemka Siedlce – BAS Białystok 0:3 (8:25, 11:25, 10:25)

Ósemka: 4. Ewa Grzelak, 5. Weronika Brzuzy, 6. Jagoda Michałek,  9. Maria Raszek, 10. Ilona Betke, 17. Joanna Prus-Jezierska i 14.Oliwia Pacholak (libero) oraz 2. Martyna Wierzbicka, 7. Agnieszka Krzymowska, 8. Aleksandra Jatczak (libero), 16. Małgorzata Banasiak

Pozostałe wyniki 13 kolejki:

Sparta Warszawa – Legionovia Legionowo 1:3
AZS LSW Warszawa – Krótka Mysiadło 0:3
Nike Węgrów – Wojskowe Warszawa 3:0
AZS AWF Biała Podlaska – AZS AWF Warszawa 0:3
Pauza: Chemik Olsztyn

źródło: własne; foto; Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;