Intensywny weekend siedleckich pływaków

19 i 20 grudnia reprezentanci sekcji pływackiej UKS Ósemka Siedlce brali udział w zawodach w Warszawie i Ostrołęce.

Reprezentanci Ósemki zaprezentowali swoje możliwości w trakcie drugich zawodów eliminacyjnych z cyklu Od Młodzika Do Olimpijczyka. Michalina Reda zajęła czwarte miejsce na 50m stylem klasycznym z czasem 49.19. Miron Ushatkin był pierwszy na 50m stylem motylkowym (38.11), drugi na 50m stylem klasycznym (47.53) oraz czwarty na 50m stylem dowolnym z czasem 35.39.

20 grudnia siedleccy pływacy i pływaczki wzięli udział w XI otwartych mistrzostwach Ostrołęki. Aleksander Kamecki zdobył brązowy medal na 25m stylem dowolnym z czasem 19.85. Bardzo blisko podium była Michalina Reda, która zajęła czwarte miejsce w aż trzech konkurencjach: na 25m stylem dowolnym, 50m grzbietowym i 50m klasycznym oraz Michał Bielecki, który również był czwarty na 50m stylem grzbietowym i 50m stylem klasycznym.

źródło i foto: własne / UKS Ósemka Siedlce