poniedziałek, 24 czerwca 2024r.

Prezent dla najmłodszych piłkarzy od redakcji „Życia Siedleckiego”

24 grudnia w siedzibie Pogoni Siedlce doszło do przedłużenia umowy pomiędzy klubem a „Życiem Siedleckim Sp. z o.o.”. Na jej mocy regionalny tygodnik pozostał na kolejny rok sponsorem strategicznym Akademii MKP Pogoń Siedlce.

– Jesteśmy zadowoleni, że współpraca z „Życiem Siedleckim” będzie kontynuowana tym bardziej że jest to jeden z dwóch głównych sponsorów tytularnych. Nieustannie szukamy podmiotów, które chcą wspierać nasz klub, a szczególnie akademię – powiedział prezes Pogoni, Rafał Maletka.

„Życie Siedleckie” reprezentował prokurent i dyrektor spółki – Mariusz Saraczewski.

– Od kilku lat wspieramy młodzież trenującą w Pogoni i nie zamierzamy zboczyć z tej drogi. Liczymy na to, że nasza pomoc przyczyni się do wychowania i wytrenowania zastępu piłkarzy gotowych do gry w jak najwyższej lidze. Ponadto mamy nadzieje, że dzieci z naszego regionu będą reprezentować nasze miasto w meczach ligowych na Mazowszu, a może i w CLJ, o turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych nie wspomnę. Nasi dziennikarze będą bacznie przyglądać się postępom i wynikom młodych Pogonistów, o czym na bieżąco będziemy pisać w prasie i na naszym portalu www.zyciesiedleckie.pl oraz Facebooku – podsumował Saraczewski.

Przedłużenie umowy w wigilię świąt Bożego Narodzenia można traktować jako wspaniały prezent dla najmłodszych adeptów futbolu trenujących w akademii MKP oraz ich trenerów.

 

Na głównym zdjęciu: od lewej wiceprezes Michał Osiej, dyrektor „Życia Siedleckiego” Mariusz Saraczewski oraz prezes Rafał Maletka.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;