Jesień 2020 w wykonaniu siedleckiej młodzieży

Prezentujemy rezultaty piłkarskich drużyn młodzieżowych siedleckich klubów po rundzie jesiennej 2020.

ROZGRYWKI WOJEWÓDZKIE

Miasto Siedlce w rozgrywkach wojewódzkich reprezentował jedynie MKP Pogoń Siedlce. Najstarszą drużyną młodzieżową rozgrywającą spotkania na szczeblu wojewódzkim był zespół U-18 w I lidze mazowieckiej. Siedlczanie uplasowali się na wysokim 3 miejscu. MKP Pogoń z rocznika 2005 w I lidze mazowieckiej zajął 6 miejsce oznaczające spadek do ligi okręgowej. Spadek zaliczyła również drużyna U-14, która w I lidze mazowieckiej uplasowała się na 7 miejscu. Zespół U-15, grający w najwyższej lidze wojewódzkiej zajął 5 miejsce w ekstralidze.

ROZGRYWKI OKRĘGOWE

W rozgrywkach okręgowych aż cztery kluby reprezentowały miasto Siedlce. Mistrzostwo I ligi okręgowej U-15 zdobyło SEMP Pogoń Siedlce, awansując tym samym na szczebel wojewódzki. W II lidze okręgowej rocznika 2006 występowała jedyna drużyna UKS Dziewiątka Siedlce. Siedlczanie zajęli ostatnie, 7 miejsce.

W II lidze okręgowej U-14 zgłoszona została drużyna SEMP Pogoń, która ostatecznie w małych rozgrywkach zakończyła rundę na ostatnim, 3 miejscu.

Rozgrywki U-13 miały trzech reprezentantów z naszego miasta. W I lidze, gr. I zwyciężyło SEMP Pogoń Siedlce, a na 3 miejscu sklasyfikowano MKP Pogoń. W I lidze, gr. II czwarte miejsce zajęła SAP Masovia Siedlce. W tej kategorii wiekowej, w II lidze zwyciężyła drużyna MKP Pogoń II, awansując tym samym do I ligi.

W I lidze rocznika 2009 królowało SEMP Pogoń Siedlce, wygrywając obie grupy I ligi. W gr. I na 4 miejscu sklasyfikowano MKP Pogoń, zaś w gr. II na trzecim miejscu Masovię.

Kategorię U-11 w I lidze na drugim miejscu zakończyło SEMP Pogoń, a na szóstym Masovia i tym samym spadła do II ligi. W II lidze, gr. II najlepsze okazało się SEMP Pogoń II, a tuż za nim MKP Pogoń. W gr. I na najniższym stopniu podium stanęło SEMP Pogoń III.

W I lidze dziesięciolatków na drugim miejscu sklasyfikowano MKP Pogoń, a na czwartym Masovię.

Rozgrywki U-9 i U-8 rozgrywano turniejowo. Brały w nich udział drużyny MKP Pogoń, SEMP Pogoń i Masovii. W swoich grupach zazwyczaj górowały drużyny z naszego miasta.