niedziela, 21 lipca 2024r.

Bieg Ogińskiej po raz drugi!

Bieg Ogińskiej po raz drugi

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce zaprasza na drugą edycję Biegu Ogińskiej, która odbędzie się w sobotę 24 kwietnia 2021 nad siedleckim Zalewem Muchawka.

Ponownie będziemy biegać i maszerować z kijkami. Tym razem trasa zawodów poprowadzi ścieżką wokół zalewu, a do pokonania będzie dystans 9 km biegu i 6 km marszu Nordic Walking. Trasa jest utwardzona i przyjazna osobom uprawiającym sport, wszak to tutaj tak licznie trenują siedlczanie. Nie ma dnia, by nad zalewem nie spotkać osób biegających, maszerujących czy jeżdżących na rowerach.

Biuro zawodów ponownie zlokalizowane zostanie na terenie Cichej Stanicy. Tutaj również odbędą się dekoracje zwycięzców oraz wspólne grillowanie.

Zapisy elektroniczne na bieg startują w środę 13 stycznia br. Limit uczestników wynosi 250 osób, a gwarancją udziału jest opłacony pakiet startowy.

Standardowy pakiet startowy zawiera:

  • numer startowy z chipem + 4 agrafki,
  • posiłek po zawodach,
  • wodę niegazowaną 0,5 l,
  • pamiątkowy medal na mecie (pod warunkiem ukończenia zawodów),
  • elektroniczny pomiar czasu,
  • obsługę medyczną podczas zawodów.

Polecamy zakup pakietu z koszulką techniczną, która jest nie tylko świetną pamiątką z zawodów, ale i doskonale sprawdza się podczas codziennych treningów. Tegoroczna koszulka jest w słonecznym żółtym kolorze, z wizerunkiem księżnej Aleksandry Ogińskiej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Regulamin zawodów znajduje się na stronie: https://arm.siedlce.pl/aktualnosci/bieg-oginskiej

Wszelkie aktualności na fanpage Biegu: https://www.facebook.com/biegoginskiej

 

źródło i foto: ARMS

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;