niedziela, 2 października 2022

Judyta Rymarzak ponownie w akcji!

Judyta Rymarzak (Gladiator Siedlce) wraca do gry. 30 stycznia znów przystąpi do rywalizacji w MMA.

Po dwuletnim rozbracie z walkami i rocznej pauzie spowodowanej rehabilitacją po operacji kolana, Judyta Rymarzak znów chce o sobie przypomnieć. Nadarza się ku temu okazja. 30 stycznia w Czechach odbędzie się gala Oktagon 21, podczas której zawodniczka Gladiatora Siedlce stanie do walki.

Siedlczanka stanie do pojedynku z reprezentantką gospodarzy – Terezą Bledą. Walka odbędzie się w formule MMA w kat. 57 kg. Zakontraktowano 3 rundy po 5 minut.

Zawodniczka z Czech od 2017 roku startowała amatorsko, nie przegrywając żadnej walki. Kolejne starcia m.in z Terezą Kockovą czy Karoliną Sobek kończyła przed czasem. Podczas ubiegłorocznych gal Oktagon: Underground jednogłośnymi decyzjami sędziów pokonywała bardziej doświadczone rywalki – Lucie Pudilovą, Magdalenę Sormovą i Lucię Szabovą. W zawodowym MMA Bleda zadebiutowała we wrześniu 2020 roku (w Oktagon 16), pokonując przez techniczny nokaut w 2 rundzie Marie Loiseau.

Rymarzak swoją ostatnią walkę stoczyła w październiku w 2018 roku na gali TFL 15, gdzie decyzją sędziów pokonała Kristinę Lindtnerovą. Wcześniej na punkty wygrała z Izabelą Badurek. Po drodze Judyta przygotowywała się do dwóch walk, ale do żadnej z nich nie doszło, ze względu na kontuje: albo jej przeciwniczki albo jej samej.

Z jakimi nadziejami siedlczanka wybiera się na 21 odsłonę Oktagon? – Jestem głodna walki jak nigdy. Jadę do Czech wygrać ten pojedynek! – zapowiada Rymarzak.

 

źródło: własne / mmarocks.pl; foto: Web

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

WYNIKI SPORTSIEDLCE.PL

Smuga cienia losu.

Powstanie 1000 nowych całorocznych boisk.

Ulga dla sportu.

 • Milczenie złotem
  Milczenie złotem
  W sytuacji Pogoni szkoda, że milczenie dosłownie nie jest złotem...
 • Sport to zdrowie?
  Sport to zdrowie?
  Nie każdy odpowie, że sport to zdrowie.
 • Hop, hop, hop
  Hop, hop, hop
  Kto nie skacze, ten nie biega!
 • Wspomnienie lata
  Wspomnienie lata
  Takie obrazki sprawiają, że robi się cieplej na sercu.

PATRONAT MEDIALNY

Facebook