niedziela, 16 czerwca 2024r.

Pauza Ósemki. Kolejka bez niespodzianek

W 16 kolejce II ligi siatkówki kobiet Ósemka Siedlce pauzowała. Pozostałe zespoły rozegrały swoje ligowe spotkania.

16 stycznia siatkarki Ósemki miały wolne od ligowej rywalizacji, natomiast reszta zespołów w najlepsze toczyła bój o ligowe punkty. Niestety 16 kolejka nie obfitowała w zaskakujące rozstrzygnięcia i po jej rozegraniu nie zmienił się znacząco układ sił w tabeli.

Aspirująca do walki o czołową dwójkę drużyna Nike Węgrów, bez problemu rozprawiła na wyjeździe się z będącym ostatnio w gorszej dyspozycji zespołem AZS AWF Biała Podlaska. Nie zwalniają tempa także Akademiczki z Warszawy. Stołeczny AZS AWF bez straty seta pokonał AZS LSW Warszawa. Po słabym początku sezonu do walki o najwyższe cele wraca BAS Białystok, który po nowym roku wskoczył na stopień wicelidera i nie zamierza tego miejsca oddać. Siatkarki ze stolicy Podlasia wygrały tym razem z warszawską Spartą. W pozostałych meczach Chemik Olsztyn pokonał Wojskowe Warszawa, natomiast Krótka Mysiadło przegrała na swoim obiekcie z Legionovią Legionowo.

W kolejnej serii gier do rywalizacji wracają siatkarki Ósemki. Tym razem siedlczanki wybiorą się na derbowe starcie do pobliskiego Węgrowa. Mecz z Nike zaplanowany jest w sobotę 23 stycznia.

Wyniki 16 kolejki:

AZS AWF Biała Podlaska – Nike Węgrów 0:3
AZS AWF Warszawa – AZS LSW Warszawa 3:0
BAS Białystok – Sparta Warszawa 3:1
Wojskowe Warszawa – Chemik Olsztyn 1:3
Krótka Mysiadło – Legionovia Legionowo 1:3
Pauza: Ósemka Siedlce

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;