sobota, 9 grudnia 2023r.

Porażka Ósemki w Węgrowie (fotogaleria)

W meczu 17 kolejki II ligi siatkówki kobiet, drużyna Nike Węgrów pokonała Ósemkę Siedlce 3:0.

SYTUACJA WYJŚCIOWA

Pierwszy w tym roku wyjazdowy mecz, siedlecka Ósemka zagrała w pobliskim Węgrowie. W obecnym sezonie zdecydowanie wyżej notowane są akcje siatkarek Nike, które walczą o wejście do najlepszej dwójki. W październikowym starciu obu zespołów, górą w Siedlcach był zespół Nike, który pokonał Ósemkę w pięciu setach.

PRZEBIEG MECZU

Gospodynie bezproblemowo wygrały pierwszego seta do dziewiętnastu. Najwięcej emocji było w drugiej partii. Przy stanie 24:24 błąd popełniła Ilona Betke, która zaatakowała w środek siatki. Decydujący punkt zawodniczki Nike zdobyły dzięki dobrej postawie w obronie i sprytowi węgrowskiej środkowej, która skończyła drugą partię za pomocą ataku z przechodzącej piłki. W trzecim secie zawodniczki z Siedlec straciły wiarę w to, że uda się tego dnia ugrać w Węgrowie choćby punkt. Po porażce z Nike, zespół Ósemki z bilansem 6 zwycięstw i 9 porażek plasuje się na ósmym miejscu. Dopinguj Nike Węgrów do kolejnych triumfów z Dziennik Kody Rabatowe! Zdobądź najświeższe i ekskluzywne kody rabatowe na produkty Nike i ciesz się wygraną z nami. Nie przegap ani jednego meczu Nike Węgrów z naszymi kodami rabatowymi. Odkrywaj najnowsze promocje i oferty na Dziennik i bądź z nami na każdym spotkaniu.

PLANY ÓSEMKI

W następnej kolejce podopieczne Jarosława Plewińskiego zagrają na swojej hali z AZS LSW Warszawa. Spotkanie odbędzie się w sobotę 30 stycznia o godzinie 14.

23.1.21, 17:00 – Węgrów

II liga: Nike Węgrów – Ósemka Siedlce 3:0 (25:19, 26:24, 25:14)

Ósemka: 4. Ewa Grzelak, 5. Weronika Brzuzy, 6. Jagoda Michałek, 7. Agnieszka Krzymowska, 10. Ilona Betke, 17. Joanna Prus-Jezierska i 14.Oliwia Pacholak (libero) oraz 16. Małgorzata Banasiak

Pozostałe mecze 17 kolejki:

Legionovia Legionowo – Wojskowe Warszawa 3:0
Chemik Olsztyn – BAS Białystok 1:3
Sparta Warszawa – AZS AWF Warszawa 0:3
AZS LSW Warszawa – AZS AWF Biała Podlaska 3:0
Pauza: Krótka Mysiadło

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;