wtorek, 16 lipca 2024r.

Pierwsze starty kickbokserów TKKF w 2021 roku

Kilkoro zawodników TKKF Siedlce uczestniczyło w pierwszych w tym roku zawodach pod egidą Polskiego Związku Kickboxingu. Było to Grand Prix Polski, które odbyło się w Mińsku Mazowieckim.

Zgodnie ze wszelkimi obowiązującymi obostrzeniami i wytycznymi w czasie kwarantanny narodowej, odbyły się w dniach 22-23 stycznia w Mińsku Mazowieckim pierwsze tegoroczne zawody – Grand Prix Polski. W turnieju wystąpiło łącznie 382 zawodników i zawodniczek z 38 klubów w formułach: kick light, light contact, pointfighting oraz walki na pałki piankowe dla najmłodszych. Rywalizowali seniorzy (do lat 23) i członkowie kadry narodowej a także, juniorzy, kadeci i dzieci.

Wśród walczących byli także siedlczanie. Reprezentanci TKKF Siedlce trzykrotnie stawali na podium walcząc w formule kick-light. Na najwyższym stopniu podium znalazł się Daniel Jurzyk (junior, kat. 89 kg). Trzecie lokaty zajmowali: Aleksandra Oknińska (junior, kat. 60 kg) oraz Roger Garbaczewski (senior, kat. 79 kg).

Na piątej pozycji rywalizację w kat. 63 kg wśród juniorów zakończył Damian Woźny, a szósty w kat. 69 kg w zmaganiach seniorów był Hubert Śledź.

 

źródło: własne / pzkickboxing.pl; foto: pzkickboxing.pl

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;