czwartek, 18 kwietnia 2024r.

Siedlczanie przegrali z Ochotą (fotogaleria)

UKS Basket Siedlce na zakończenie pierwszej rundy przegrał 67:72 z MKS Ochota Warszawa.

Mecz Basketu z Ochotą miał odbyć się w ramach 2 kolejki w… październiku.

Spotkanie było dość wyrównane. Na przerwę goście z Warszawy schodzili z minimalnym prowadzeniem 32:31. Siedlczanie zdawali sobie sprawę, że rywal jest w ich zasięgu, jednak przełom trzeciej i czwartej kwarty był skrajnie nieudany w wykonaniu drużyny Rafała Sobiły. MKS wypracował sobie przewagę punktową oscylującą w okolicach 10 oczek i nie roztrwonił jej. Stołeczni koszykarze wygrali 72:67.

PLANY BASKETU

Basket zakończy pierwszą rundę na szóstej pozycji. A to oznacza, że siedlczanie po połączeniu grup nie będą walczyć o awans, a jedynie o jak najlepsze miejsce.

10.02.21, 20:00 – Siedlce (hala ARMS)

III liga: UKS Basket Siedlce – MKS Ochota Warszawa 67:72 (15:17, 16:15, 15:19, 21:21)

Basket: 9. Tomasz Gustołek 20, 12. Kamil Borkowski 13, 15. Dawid Kołodziński 10, 5. Sławomir Wasilewski 9, 11. Jakub Zawadzki 8, 8. Kamil Kalicki 5, 14. Jan Lipiński 2, 13. Michał Borkowski, 6. Przemysław Bosek

źródło: własne; foto: Janusz Mazurek