wtorek, 23 kwietnia 2024r.

Kamila Stępniak na podium w Pucku

Liczne grono reprezentantów SKSS Dragon Siedlce uczestniczyło w zawodach klasyfikacyjnych „Zaślubiny z morzem”, które odbyły się w dniach 12-14 lutego w Pucku.

Tradycyjnie, jak co roku o tej porze, do Pucka zjechali się sportowcy uprawiający strzelectwo sportowe, by uczestniczyć w zawodach pod nazwą: „Zaślubiny z morzem”. Wśród startujących nie mogło zabraknąć przedstawicieli SKSS Dragon Siedlce.

Trzecie miejsce zajęła i brązowy medal w konkurencji karabinu pneumatycznego 60 strzałów wśród juniorek zdobyła w jednym z finałów Kamila Stępniak. W drugim finale zajęła szóstą lokatę.

Dwukrotnie do finałów strzelania z karabinu pneumatycznego 60 strzałów seniorek udało się awansować również Weronice Bartnik, która ostatecznie plasowała się na szóstym oraz piątym miejscu.

Ponadto na ósmym miejscu finału konkurencji pistoletu pneumatycznego 60 strzałów seniorek sklasyfikowano Kingę Kowalik.

W Pucku startowali także inni reprezentanci SKSS Dragon Siedlce: Szymon Ornoch, Klaudia Soszyńska, Alicja Rykaczewska, Wiktoria Skolimowska oraz Nicole Paczóska.