środa, 24 kwietnia 2024r.

Radość w Przemyślu. 7 medali siedleckiej Akademii Sztuk Walki

Z bardzo dobrej strony pokazali się reprezentanci Akademii Sztuk Walki Siedlce podczas turnieju Karate Kyokushin IFK w Przemyślu.

6 marca w Przemyślu odbył się turniej Karate Kyokushin IFK o Puchar Prezydenta Miasta. Był to pierwszy tego rodzaju turniej w tym roku. Wystartowało w nim 130 zawodników z 10 ośrodków z całej Polski. W zawodach wzięła udział reprezentacja Akademii Sztuk Walki Siedlce prowadzona przez Sensei Jacka Szymańskiego. Młodzi adepci karate z naszego miasta zdobyli 7 medali i 7 pucharów.

Zwycięstwo odniósł Maciej Zabuski. Na drugich miejscach zawody ukończyli: Patryk Sakowicz i Adam Rytel. Trzecia była Ewa Krzewniak. Czwarte lokaty zajęli: Jazmin Montewka, Aleksandra Antoniak oraz Aleksandra Stefaniuk.

źródło: własne / Akademia Sztuk Walki Siedlce; foto: Akademia Sztuk Walki Siedlce