wtorek, 18 czerwca 2024r.

Piłka w niższych ligach znowu zamrożona

Piłkarzom z okręgówki udało się rozegrać zaledwie jedną kolejkę, IV-ligowcy zostali zatrzymani w blokach startowych. Mazowiecki Związek Piłki Nożnej zawiesił rozgrywki na szczeblu wojewódzkim i okręgowym.

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej informuje, że w związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 11 marca 2021 roku (Dz. U. poz. 446) zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii z dnia 26 lutego 2021 roku (Dz.U. poz. 367) od dnia 15 marca 2021 roku do dnia 28 marca 2021 roku zawieszone zostają rozgrywki IV ligi (zaległe mecze), Lig Okręgowych, Klas „A” i Klas „B”. Terminy przekładanych kolejek zostaną podane w dniu jutrzejszym – czytamy w oświadczeniu MZPN.

Powrót do gry na przełomie marca i kwietnia to tyle optymistyczny, co nierealny scenariusz. Każdy tydzień zwłoki będzie utrudniał dokończenie rozgrywek. Przypomnijmy, że rok temu z powodu pandemii i zamrożenia futbolu zakończono sezon bez spadków, a tylko najlepsi w systemie final four rywalizowali o awanse.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;