piątek, 14 czerwca 2024r.

Lodowisko w liczbach

Lodowisko w liczbach

Za nami krótszy niż zwykle, ale aktywny sezon na łyżwy. Ze względu na epidemię koronawirusa i kolejne obostrzenia siedleckie lodowisko funkcjonowało w sumie tylko 50 dni – trzy tygodnie grudnia od Mikołajek do Świąt Bożego Narodzenia oraz od 14 lutego do 14 marca 2021 r.

W tym czasie odwiedziło nas ponad 25 tysięcy klientów. To bardzo dobry wynik biorąc pod uwagę reżim sanitarny i wprowadzone ograniczenia – na terenie obiektu mogło przebywać jednocześnie max. 100 osób.  Na lodowisku trenowały również grupy juniorskie i seniorskie Siedleckiego Stowarzyszenia Hokejowego.

Lodowisko to popularne miejsce spotkań oraz uwielbiana forma rozrywki i aktywności przede wszystkim dzieci i młodzieży. Te osoby stanowiły najliczniejszą grupę klientów ślizgawki w minionym sezonie. Prawie połowa sprzedanych biletów wstępu to bilety ulgowe, bilety normalne zakupiło 28% odwiedzających, a 26% to bilety familijne. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także wypożyczalnia sprzętu. Z możliwości wypożyczenia łyżew skorzystało łącznie 8745 osób, a 790 dzieciom w stawianiu pierwszych kroków na lodzie pomagały specjalne pingwiny do nauki jazdy.

Dziękujemy naszym klientom za wspólnie spędzony czas i przestrzeganie obostrzeń sanitarnych. Ostatnim dniem funkcjonowania lodowiska w tym sezonie była niedziela 14 marca. Od poniedziałku 15 marca w województwie mazowieckim zostały zaostrzone przepisy i obiekty sportowe (m.in. lodowiska, baseny, siłownie) są niedostępne dla klientów indywidualnych.

Na łyżwach spotkamy się ponownie pod koniec tego roku. Mamy nadzieję, że sytuacja epidemiczna pozwoli wkrótce na swobodne otwarcie i normalne funkcjonowanie rolkowiska, które ma przecież wielu sympatyków.

 

źródło i foto: ARMS

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;