niedziela, 27 listopada 2022

Pomóżmy Magdzie Kisielińskiej w powrocie na maty

Magda Kisielińska, zawodniczka WLKS Siedlce-Nowe Iganie, zbiera środki na rekonstrukcję więzadła w stawie kolanowym.

Magdalena Kisielińska to mistrzyni Polski w zapasach w stylu wolnym, wielokrotna reprezentantka Polski. Za swój największy sukces uważa piąte miejsce na mistrzostwach świata w Estonii.

Jak doszło do kontuzji? – Kontuzję nabyłam na codziennym treningu, gdy wykonywałam zejście w nogi. To był czysty przypadek – odpowiada zawodniczka WLKS.

– Zerwanie więzadła przedniego krzyżowego sprawia, że mam ogromną niestabilność w kolanie przez co każda niespodziewana zmiana kierunku może się skończyć tym, że “ucieknie” mi kolano. To sprawia ogromny ból i nie jestem w stanie normalnie chodzić choćby przez 15 minut – dodaje Kisielińska.

Magdalena Kisielińska potrzebuje 15 tysięcy na zabieg rekonstrukcji. Zebrała już prawie połowę niezbędnej sumy. Pomóc jej można pod adresem: https://zrzutka.pl/r4w3kr.

– Na mój rezonans patrzyło kilku fizjoterapeutów i ortopedów. Nie wiedzieli co jest powodem bólu, początkowo wszyscy twierdzili, że to pęknięta łąkotka. Dopiero na jednej z kolejnych wizyt dowiedziałam się, że mam zerwane więzadło. To dla mnie trudny czas. Dziękuję za wsparcie trenerom z WLKS – kończy zapaśniczka.

 

źródło: własne; foto: Janusz Mazurek

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

f