Porażka na koniec sezonu

UKS Basket Siedlce przegrał 69:73 ze Stowarzyszeniem HoopLife Basketball Lublin.

Siedlczanie pojechali do Lublina w okrojonym składzie. W pierwszej połowie nie brakowało sił, więc to Basket osiągnął przewagę 41:35. Druga połowa należała jednak do gospodarzy, którzy zrewanżowali się za porażkę w Siedlcach. HoopLife wygrał 73:69.

Drużyna Rafała Sobiły zostanie sklasyfikowana na 11 lub 12 pozycji. To zależy od wyniku starcia Żubrów Białystok z lublinianami (28 marca).

20.03.21, 12:30 – Lublin

III liga: Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin – UKS Basket Siedlce 73:69 (17:21, 18:20, 18:13, 20:15)

Basket: 6. Paweł Bosek 17, 14. Jan Lipiński 17, 4. Jakub Zawadzki 17, 5. Maciej Dziuba 7, 9. Tomasz Gustołek 7, 11. Michał Borkowski 4, 7. Kacper Kudelski

źródło: własne; foto: własne