niedziela, 16 czerwca 2024r.

Druga runda ciężarowych DMP w Siedlcach

WLKS Siedlce-Nowe Iganie występujący w I lidze w Drużynowych Mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów, będzie gospodarzem jednego z turniejów II rundy.

W 2021 roku w ciężarowych Drużynowych Mistrzostwach Polski rywalizuje 28 drużyn, w trzech ligach. W I lidze występuje WLKS Siedlce-Nowe Iganie.

6 i 7 marca odbyła się I runda. Liderem rozgrywek po niej są Budowlani Opole z przewagą 179 pkt nad CLKS Mazovia Ciechanów. WLKS zajmuje piąte miejsce. Liderem drugiej ligi jest Tarpan Mrocza, a trzeciej SKF Zjednoczeni Olsztyn.

W dniach 17-18 kwietnia odbędą się turnieje II rundy. Zostaną rozegrane w Nowym Tomyślu, Bydgoszczy, Raszynie, Oławie, Kętach, we Wrocławiu oraz w Siedlcach.

Siedlecka rywalizacja będzie miała miejsce w sobotę, 17 kwietnia w sali WLKS, przy ul. Kazimierzowskiej. Na pomoście zaprezentują się ciężarowcy: Mazovii Ciechanów (I liga), Impulsu Warszawa (I liga), Znicza Biłgoraj (II liga), Cross Trening Ciechanów (III liga) oraz naszego WLKS (I liga). O godz. 12:00 zaplanowana jest odprawa techniczna, a start o 14:00.

KOMUNIKAT ZAWODÓW

 

źródło: własne / PZPC; foto: Janusz Mazurek

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;