środa, 25 maja 2022

Strzelecki Puchar Polski rozpoczęty. Stępniak i Bartnik w finałowych bataliach

Kolejny medalowy start zanotowała Kamila Stępniak (SKSS Dragon Siedlce). Stało się to w zawodach I rundy Pucharu Polski w strzelectwie sportowym, rozegranych w Bydgoszczy.

Reprezentanci SKSS Dragon Siedlce wybrali się do Bydgoszczy, by powalczyć w I rundzie Pucharu Polski. W wyżej wymienionych zawodach w dniach 21-25 kwietnia rywalizowało łącznie 221 uczestników z 29 klubów.

Klub SKSS Dragon Siedlce wydelegował do Bydgoszczy sześcioosobowy team. Dwóm zawodniczkom udała się sztuka awansu do finałów swoich konkurencji, a jedna z nich miała okazję stanąć na podium.

Kamila Stępniak pokazała, że utrzymuje się w ścisłej czołówce juniorek w naszym kraju. Udowodniła to w Bydgoszczy zdobywając srebrny medal w konkurencji karabinu dowolnego 60 strzałów leżąc i brązowy w strzelaniu z karabinu dowolnego 3 x 40 strzałów. Niewiele brakowało, a stanęłaby trzeci raz na podium w konkurencji karabinu pneumatycznego 60 strzałów, ale ostatecznie zajęła czwarte miejsce.

Weronika Bartnik rywalizując w gronie seniorek wprawdzie nie zanotowała medalowego występu, ale dwukrotnie walczyła w finałach swoich konkurencji: karabin pneumatyczny 60 strzałów i karabin dowolny 3 x 40 strzałów. W obu plasowała się na siódmych pozycjach. Ponadto wspólnie z mężem – Tomaszem Bartnikiem zajmowała 5 i 7 lokatę w konkurencji karabinu pneumatycznego mix.

W Bydgoszczy startowali także Klaudia Soszyńska i Szymon Ornoch (konkurencje karabinowe) oraz Wiktoria Skolimowska i Alicja Rykaczewska (konkurencje pistoletowe). Zajmowali oni miejsca pod koniec drugiej dziesiątki i dalsze.

WYNIKI

 

źródło: własne / PZSS; foto: strzelectwozawisza.pl

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

WYNIKI SPORTSIEDLCE.PL

Smuga cienia losu.

Powstanie 1000 nowych całorocznych boisk.

Ulga dla sportu.

 • Milczenie złotem
  Milczenie złotem
  W sytuacji Pogoni szkoda, że milczenie dosłownie nie jest złotem...
 • Sport to zdrowie?
  Sport to zdrowie?
  Nie każdy odpowie, że sport to zdrowie.
 • Hop, hop, hop
  Hop, hop, hop
  Kto nie skacze, ten nie biega!
 • Wspomnienie lata
  Wspomnienie lata
  Takie obrazki sprawiają, że robi się cieplej na sercu.

PATRONAT MEDIALNY

Facebook