niedziela, 14 lipca 2024r.

Rumuński turniej z udziałem zapaśników WLKS

Troje zapaśników WLKS Siedlce-Nowe Iganie weźmie udział w silnie obsadzonym turnieju w rumuńskim Bukareszcie.

W dniach 13-16 mają 2021 roku w stolicy Rumunii – Bukareszcie odbędzie się bardzo silnie obsadzony turniej zapaśniczy dla kadetek i kadetów pod nazwą „UWW Constantin Alexandru & Ioan W. Popovici”. Na rumuńskich matach będzie walczyć 30-osobowa reprezentacja Polski, dla której turniej ten będzie ostatnim sprawdzianem i wewnętrzną kwalifikacją przed Mistrzostwami Europy, które już za miesiąc ( 14-20 czerwca) odbędą się w bułgarskim Samokowie.

W Bukareszcie powalczy troje reprezentantów WLKS Siedlce-Nowe Iganie. Mowa o Joannie Samsonowicz oraz Bartoszu Skłodowskim i Igorze Krawczyńskim. Trzymamy kciuki!

REPREZENTACJA POLSKI KADETEK:
Martyna Gabryl (Agros Żary)
Wiktoria Jaroniek (AKS Piotrków Trybunalski)
Kamila Kasprów (Dąb Brzeźnica)
Wiktoria Kamela (Cement-Gryf Chełm)
Joanna Samsonowicz (WLKS Siedlce-Nowe Iganie)
Nikola Wiśniewska (AKS Białogard)
Nikola Drozdek (Agros Żary)
Maria Szkudlarek (MLUKS Karlino)
Wanesa Kania (GKS Piast Wola)
Karolina Domaszuk LUKS (Amator Juchnowiec)
Alicja Nowosad (ULKS Olimpijczyk Chełm)
Nicola Wasilewska (WZS WKS Grunwald Poznań)
Weronika Smaczyńska (Junior Dzierżoniów)
Karolina Jaworska (Zapaśniczy Klub Sportowy w Gogolinie)
Patrycja Cuber (Z.K.S. Slavia Ruda Śląska)

SZTAB SZKOLENIOWY:
Dariusz Grzywiński – Trener główny
Sławomir Rogoziński – Trener
Mariusz Mukarker – Sędzia

REPREZENTACJA POLSKI  KADETÓW:
Michał Szymański (ZKS Koszalin)
Adrian Sikora (Orzeł Namysłów)
Kacper Nowakowski (Ceramik Krotoszyn)
Andrzej Górecki (Gryf Wojnowo)
Igor Krawczynski (WLKS Siedlce-Nowe Iganie)
Rafał Szewc (Lotnik” Wrocław)
Dominik Jagusz (Zapaśniczy Klub Sportowy Koszalin)
Szymon Ligocki (AKS Białogard)
Bartłomiej Nowakowski (LKS Mazowsze Teresin)
Igor Szucki (MLUKS Karlino)
Mateusz Pędzicki (Zgierskie Towarzystwo Atletyczne)
Filip Błaszczyk (KS Shark Łódź)
Filip Szucki MLUKS)
Bartosz Skłodowski WLKS Nowe Iganie Siedlce)
Ksawery Kamiński (KS Shark Łódź)

SZTAB SZKOLENIOWY
Wojciech Sadowski – Trener główny
Cezary Jastrzeb – Trener

 

źródło: własne / Polski Związek Zapaśniczy; foto: Polski Związek Zapaśniczy

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;