piątek, 14 czerwca 2024r.

Wicemistrzyni obsypana prezentami (fotogaleria)

Świeżo upieczona wicemistrzyni Europy do lat 23 spotkała się na konferencji prasowej z przychylnymi jej osobami.

A takowych nie brakuje. Starostę Karola Tchórzewskiego reprezentował m.in. sekretarz powiatu Andrzej Rymuza. – Cieszę się, że na ziemi siedleckiej mamy takie gwiazdy sportu jak Patrycja. Cieszą nas dobre wyniki zapaśniczki WLKS. Satysfakcję daje nam wspierania i klubu, i zawodniczki, która jest stypendystką starosty siedleckiego – mówił Rymuza.

Wójta gminy Siedlce Henryka Brodowskiego reprezentowała Dorota Dmowska-Paczuska. – Jest pani wyjątkowo ciepłą i sympatyczną osobą. Życzę pani spełnienia marzeń, wyczekiwanego medalu olimpijskiego i dalszego wykonywania swojego zajęcia z nieustającą pasją – powiedziała sekretarz gminy.

Ze specjalnego zaproszenia WLKS skorzystał wójt gminy Gościeradów, czyli z rodzinnych stron Gil. – W twojej miejscowości na pewno przywitają cię z ogromną radością. Osiągnęłaś sukces w młodym wieku i trudnej dyscyplinie. Nie zapominamy o tobie i będziemy zawsze ciebie wspierać – stwierdził Mariusz Szczepanik.

Wicemistrzyni Europy towarzyszyli trenerzy Sebastian Pawlak i Krystian Misztal. Oni również usłyszeli mnóstwo ciepłych słów za swoją pracę u podstaw w dziedzinie rozwoju zapasów w regionie siedleckim.

Gil została obsypana bukietami, nagrodami i… czekami, ale też nie pozostała dłużna. Słowa podziękowania oraz pamiątkowe ramki trafiły do starosty, wójtów oraz sponsora Dominika Mazurkiewicza.

Przy okazji konferencji trener Pawlak poinformował, że od 6 do 12 czerwca w Siedlcach odbędzie się obóz kadry narodowej juniorów młodszych. Będzie to ostatnie zgrupowanie przed mistrzostwami Europy, które odbędą się w Bułgarii. Na tę imprezę powołani zostali Igor Krawczyński w kat. 55 kg oraz Bartosz Skłodowski w kat. 92 kg.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;