wtorek, 23 kwietnia 2024r.

Suwałki zdobyte. 4 medale sumitek Gladiatora w mistrzostwach Polski

Siedlecki Klub Sportowy Gladiator osiągnął duży sukces wygrywając klasyfikację drużynową w mistrzostwach Polski kadetek w sumo.

W ostatni weekend maja w Suwałkach odbyły się mistrzostwa Polski kadetów i kadetek w sumo. Wśród startujących były trzy reprezentantki Gladiatora Siedlce, które wywalczyły 4 medale i wygrały klasyfikację drużynową!

Brązowy medal w kat. 55 kg wywalczyła Julia Kobylińska.

Pozostałe dwie Gladiatorki brały udział w dwóch kategoriach: w swojej wadze i w kat. open.

Bardzo dobrze wypadła Zuzanna Nowińska, która stanęła na najniższym stopniu podium w kat. +70 kg

i była druga w kat. open.

Amelii Skup wprawdzie nie udało się wywalczyć medalu w kat. 65 kg, w której startowała, ale i tak wróciła do Siedlec z brązowym medalem za dobry występ w kat. open (na zdjęciu powyżej).

źródło: własne / sportzona; foto: Gladiator Siedlce