Naprzód lepszy od Pogoni II (fotogaleria)

Naprzód lepszy od Pogoni II

W swoim pierwszym meczu sparingowym rezerwy Pogoni uległy beniaminkowi IV ligi – zespołowi Naprzodu Skórzec 2:3.

W Pogoni II zagrało dwóch zawodników testowanych, a także piłkarze juniorów, którzy przymierzani są do gry w zespole Damiana Guzka.

Do przerwy jednobramkową przewagę uzyskali zawodnicy ze Skórca. Na strzał zdecydował się Mateusz Kacprzak i piłka odbijając się od słupka trafiła do siatki. Po zmianie stron Pogoniści wyrównali. Po rzucie rożnym Przemysław Misiak głową doprowadził do wyrównania. Kilka minut później na prowadzenie ponownie wyszli przyjezdni, a do siatki po rzucie rożnym trafił Krystian Zbieć. Siedlczanie wyrównali kilka minut przed końcem meczu. W sytuacji sam na sam bramkarzowi szans nie dał zawodnik testowany w Pogoni II. Ostatnie słowo należało jednak do Naprzodu, a mianowicie do braci Jakuba i Kacpra Pawlików, których akcje skutecznie wykończył Kacper.

PLANY POGONI II

Kolejny sparing rezerwy Pogoni rozegrają w sobotę 17 lipca o 10:00 w Siedlcach z Orlętami Łuków.

10.07.21, 10:00 – Siedlce (stadion ARMS)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Naprzód Skórzec 2:3 (0:1)

Bramki: Przemysław Misiak 52, zawodnik testowany 79 – Mateusz Kacprzak 24, Krystian Zbieć 60, Kacper Pawlik 90

Pogoń II: 1. Konrad Łęczycki (46, 95. Ernest Zbieć) – 4. Przemysław Misiak, 17. Przemysław Rodak (46, 5. Adrian Wrzosek), 13. Marcin Burkhardt – 19. Maciej Kołoczek (43, 15. Dominik Kornacki), 77. Dominik Leszczuk (46, 13. Piotr Owczarczyk), 8. Kamil Dmowski (63, 70. Mateusz Pszczel), 20. zawodnik testowany (46, 16. Maciej Gawinkowski), 27. zawodnik testowany, 15. Dawid Nojszewski (46, 10. Franciszek Gniadzik) – 19. Cezary Bujalski (46, 55. Paweł Szeląg)

Sędzia: Paweł Wasiluk (Siedlce)