WLKS trzecim klubem Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w podnoszeniu ciężarów

W zakończonej w Biłgoraju Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w podnoszeniu ciężarów, uznawanej jednocześnie za mistrzostwa Polski U -17, WLKS Siedlce zajął 3 miejsce w klasyfikacji klubowej.

Od 9 do 11 lipca rozgrywana była Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w podnoszeniu ciężarów. Była traktowana jako mistrzostwa Polski kat. U-17.

W piątek udanie na pomostach w Biłgoraju zaprezentowały się sztangistki WLKS Siedlce-Nowe Iganie. Pisaliśmy o tym TUTAJ. W kolejnych dwóch dniach walczyli sztangiści. Siedleccy ciężarowcy wprawdzie nie powtórzyli medalowych wyczynów swoich koleżanek, ale punkty, które zdobyli wzbogaciły dorobek WLKS, który w ostatecznym rozrachunku został sklasyfikowany na 3 pozycji! Wyprzedzony został jedynie przez Mazovię Ciechanów i Budowlanych Nowy Tomyśl.

Jeśli chodzi o wyniki siedleckich sztangistów, to przedstawiają się one następująco: