Wakacyjne zmagania koszykarek

21 sierpnia Miejski Klub Koszykówki zorganizował wakacyjny turniej koszykówki dziewcząt 3×3.

W turnieju uczestniczyły zawodniczki ze szkół podstawowych i szkół średnich. W kategorii szkół średnich najlepsze okazały się zawodniczki z Sokołowa Podlaskiego, które pokonały pierwszy zespół MKK Siedlce 12:11, drugi zespół MKK 8:6 oraz trzeci zespół MKK 9:7.

W drużynie MKK, która grała finałowe spotkanie z dogrywką o pierwsze miejsce z sokołowiankami grały siostry: Weronika i Karolina Mackiewicz, Kaja Kardacz i Zuzanna Mężyńska.

Z kolei w kategorii szkół podstawowych zwyciężył pierwszy zespół z Konstantynowa, który wygrał wszystkie mecze. Drugie miejsce zajął zespół z Siedlec, trzecia była druga drużyna z Konstantynowa, miejsca 4 i 5 zajęły drużyny z Sokołowa Podlaskiego.

Wszystkie zawodniczki otrzymały okolicznościowe koszulki, a zespoły z miejsc 1-3 puchary.

źródło: własne / MKK Siedlce; foto: Jacek Janczak