czwartek, 20 czerwca 2024r.

Koszulka przekazana. Akcja ratowania Pogoni nadal trwa

Przed treningiem rocznika 2013 Pogoni Siedlce dokonano przekazania koszulki z autografami piłkarzy pierwszej drużyny na ręce hojnego sponsora.

Koszulka została przekazana przez redakcję SportSiedlce.pl przy okazji kiermaszu zorganizowanego w Białkach przez rodziców dzieci trenujących w akademii Pogoni.

Licytacja na Facebooku potrwała kilka dnia. Finalnie koszulkę Pogoni z autografami wylicytował Andrzej Bielecki za 2000 złotych.

– Mam czwórkę dzieci. Mój najmłodszy syn gra w akademii Pogoni. Uważam, że cel jeszcze szczytny, więc warto wesprzeć klub w trudnym momencie historii. Nie wyobrażam sobie Siedlec bez Pogoni. Kiedyś sam byłem zawodnikiem klubu, tyle że sekcji lekkoatletycznej – powiedział nowy właściciel koszulki.

Koszulkę przekazała Kinga Nowak, która była zaangażowana nie tylko w licytacje, ale i organizację ze wszech miar udanego kiermaszu.

– Kiermasz nam się udał. Dziękuję mamuśkom, które bardzo się zaangażowały. Dziewczyny są świetne i zasługują na uznanie. Pomysł zrodził się w czwartek wieczorem, w piątek zaczął być realizowany, a w niedzielę był finał wytężonej pracy wielu osób. Dziękuję sponsorom koszulek, dzięki którym sporo pieniędzy zasiliło konto naszej zbiórki. Również nie wyobrażam sobie Siedlec bez Pogoni. To jest klub, który ma markę. Było lepiej, było gorzej, ale to jest nasz klub – dodała Kinga Nowak.

ZRZUTKA RATUJĘ POGOŃ

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;