sobota, 27 lipca 2024r.

Łatwa przeprawa KPS z uczniami (fotogaleria)

Przełamanie KPS Siedlce. Podopieczni Mateusza Grabdy w środowy wieczór pewnie pokonali SMS PZPS Spała 3:0.

Siedlczanie w poprzedniej kolejce przegrali na wyjeździe z Avią Świdnik (2:3). W środę mieli idealną okazję, aby poprawić sytuację w tabeli, bowiem ich rywalem był SMS PZPS Spała.

W pierwszym meczu obu drużyn zdecydowanie lepsi okazali się siedlczanie. Także w środowy wieczór podopieczni Mateusza Grabdy wiedli prym. Już na początku meczu serią dobrych zagrywek popisał się Filip Frankowski. Bez zarzutu spisywał się Mateusz Borkowski, który już w meczu z Avią Świdnik potwierdził wysoką formę. Siedlczanie nie ustrzegli się kilku błędów, jednak przewaga w żadnym secie nie była zagrożona.

Najwięcej problemów goście ze Spały przysporzyli KPS w drugim secie. W pewnym momencie gospodarze prowadzili różnicą tylko dwóch punktów, jednak miejscowi momentalnie odskoczyli na kilka „oczek”.

Siedlczanie odnotowali pewne zwycięstwo. Szansę gry dostało kilku rezerwowych graczy, którzy w tym sezonie grają nieco mniej. W kolejnym meczu z Mickiewiczem Kluczbork poprzeczka dla KPS zostanie zawieszona zdecydowanie wyżej.