Pewnym krokiem w nowy rok (fotogaleria)

Podopieczni Pawła Bielińskiego w pierwszym meczu w 2022 roku wygrali 3:0 z VC Stare Babice.

Pod koniec 2021 roku Huragan Wołomin zmienił nazwę i lokalizację. Klub przeniósł się do Starych Babic. W poprzednich meczach rywal KPS korzystał przeważnie z juniorów. Do Siedlec przybył skład bardziej doświadczony, a co za tym idzie silniejszy.

Pierwszy set był zacięty. Walka punkt za punkt trwała do stanu 18:18. Później goście odjechali na dwa punkty, jednak KPS II wziął się w garść. Punktowy blok Piotra Truszkowskiego był czwartym punktem i pozwolił przechylić szalę na korzyść siedlczan (22:20). Kluczowym momentem w końcówce był as Łukasza Jastrzębskiego.

W drugiej partii KPS II odjechał rywalom na cztery punkty (19:15). VC Stare Babice zniwelował większość strat (19:18), a trener Bieliński ratował się czasem. Końcówka należała do siedlczan, którzy wygrali do 20. Trzeci set był jednostronny i zakończył się, tak jak i cały mecz, po myśli rezerw KPS.