środa, 17 sierpnia 2022

Gmina Skórzec stawia na rozwój sportu

11 stycznia doszło do podpisania umowy o współpracy pomiędzy gminą Skórzec reprezentowaną przez wójta Jerzego Długosza oraz portalem SportSiedlce.pl.

Nasz portal reprezentował redaktor naczelny Kamil Sulej.

Gmina Skórzec dołączyła do kilku innych, które zdecydowały się zawrzeć umowy o współpracy z portalem SportSiedlce.pl. Dziękujemy za zaufanie, które jednocześnie wyznacza nam regionalny kierunek działania w najbliższej przyszłości.

– Gmina Skórzec w obecnej kadencji mocno stawia na rozwój sportu. Nasz gminny zespół Naprzód rywalizuje na boiskach IV ligi mazowieckiej, a w klubie działa także sekcja tenisa stołowego. Niezwykle aktywne jest również stowarzyszenie Skórzec Biega, którego prezesem jest Tomasz Skóra. W 2021 roku zorganizowało Grand Prix Poznaj Gminę Skórzec, która zainteresowała wielu mieszkańców gminy oraz sympatyków aktywnego spędzania czasu. Wszystkim sportowcom i działaczom dziękuję za zaangażowanie w pracę na rzecz sportu, a co za tym idzie promocji gminy – powiedział wójt gminy Skórzec.

Na terenie gminy Skórzec nie brakuje talentów. Potwierdzają to przykłady dwóch piłkarzy Piotra Krawczyka i Igora Strzałka.

– Igor Strzałek jest w kadrze Legii Warszawa, zaś Piotr Krawczyk gra w Górniku Zabrze. Oni udowadniają, że warto promować lokalny sport. Cieszę się, że będziemy mogli robić to razem z portalem SportSiedlce.pl – podsumował Jerzy Długosz.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

WYNIKI SPORTSIEDLCE.PL

Smuga cienia losu.

Powstanie 1000 nowych całorocznych boisk.

Ulga dla sportu.

 • Milczenie złotem
  Milczenie złotem
  W sytuacji Pogoni szkoda, że milczenie dosłownie nie jest złotem...
 • Sport to zdrowie?
  Sport to zdrowie?
  Nie każdy odpowie, że sport to zdrowie.
 • Hop, hop, hop
  Hop, hop, hop
  Kto nie skacze, ten nie biega!
 • Wspomnienie lata
  Wspomnienie lata
  Takie obrazki sprawiają, że robi się cieplej na sercu.

PATRONAT MEDIALNY

Facebook