piątek, 14 czerwca 2024r.

Noworoczna Aukcja Charytatywna dla Pawła Matłacza

Trwa Noworoczna Aukcja Charytatywna, której celem jest wsparcie Pawła Matłacza.

Radny Robert Chojecki zaprasza do udziału w Noworocznej Aukcji Charytatywnej na rzecz leczenia i rehabilitacji Pawła Matłacza, czyli wychowanka MKP Pogoń Siedlce, który kilka lat temu podczas meczu w wyniku koszmarnej kontuzji doznał uszkodzenia rdzenia kręgowego i czterokończynowego porażenia. Wszystkie zebrane środki z toczącej się akcji zostaną przekazane na kosztowne leczenie i rehabilitację.

Formuła aukcji jest otwarta, jeśli ktoś chce pomóc Pawłowi i przekazać na licytację gadżet sportowy z własnych zbiorów proszony jest o kontakt z organizatorem. Zasady aukcji są bardzo proste. Licytacja odbywa komentarzach pod postem, wygrywa najwyższa kwota, jeśli zwycięzca licytacji nie odezwie się w ciągu 24h od jej zakończenia, prawo do nabycia przedmiotu przechodzi na kolejną osobę z najwyżej wylicytowaną kwotą.  Dopuszczalne jest licytowanie telefoniczna, a na życzenie można również licytować anonimowo. Kwota postąpienia jest dowolna. W każdym poście określona jest data zakończenia licytacji.

Posty z licytowanymi gadżetami znajdują się na zorganizowanym specjalnie wydarzeniu na Facebooku pod tym linkiem. Wśród gadżetów znajdują się m.in. koszulka Artura Boruca, rękawice bramkarskie Rafała Misztala czy też koszulka Pogoni Szczecin.

 

źródło: własne / Facebook; foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;