środa, 17 sierpnia 2022

Sparingowe granie [4-6 lutego]

Przed nami kolejny weekend sparingowych zmagań. Na naszym portalu znajdziecie terminy i wyniki sparingów.

4 lutego (piątek)

Wilga Miastków Kościelny – Amur Wilga 3:2

Bramki dla Wilgi: Kajka, Smółka, Chudek

Hutnik Huta Czechy – Sęp Żelechów 1:4

Bramki dla Sępa: Stodulski x3, Licbarski

5 lutego (sobota)

Górnik II Łęczna – Orlęta Łuków 1:0 (0:0)

Wilga Garwolin – Podlasie Sokołów Podlaski 3:2

Bramki: Jarek x2, Płatek – Dmowski, Mikołajewski

Podlasie Biała Podlaska – Lutnia Piszczac 0:0

Podlasie Biała Podlaska – Cresovia Siemiatycze 4:0

Bramki: Mierzwiński x2, Kobyliński, Szatała

Józefovia Józefów – Płomień Dębe Wielkie 1:5

Bramki dla Płomienia: Mat. Malesa k, Pyrek, testowani x2, Chukwudi

Mazovia Mińsk Mazowiecki – Huragan Międzyrzec Podlaski 3:0 (1:0)

Bramki: Bondara, Krasznewśkyj, Wocial

Wilga II Garwolin – Świdniczanka Świdnik 0:4

Bramki: zawodnik testowany, Pacek, Plesz, Kotowicz

Victoria Sulejówek – Orlęta Radzyń Podlaski 4:2

Bramki: Piekut, Szeliga, Świątek, Dębski – Kuźma 32, Mnacakanjan 80

Pogoń Siedlce – Pilica Białobrzegi 3:1 (1:1)

Bramki: Przybecki 8, Marcinho 56, Demianiuk 90 – Paterek 29

Wisła Puławy – Podlasie Biała Podlaska 2:1 (1:1)

Bramki: Banach 11, Puton 75 – Kocoł 37

Józefovia II Józefów – Fenix Siennica 1:4

Bramki: Olpiński – Świerżewski x2, Markowski x2

Mazur II Karczew – Promnik Łaskarzew 5:1

Bramki: Dąbrowski, Retmaniak x3, J. Trzaskowski – Świder

Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Tęcza Stanisławów 4:2

Bramki dla Mazovii II: M. Witkowski x2, Mazanka, Proczek

Tygrys Huta Mińska – Ursus Warszawa U-18 5:2

Bramki dla Tygrysa: Sobieszczuk, Tarnowski, Masalov x2, testowany

Kolektyw Oleśnica – Dwernicki Stoczek Łukowski [ODWOŁANY]

6 lutego (niedziela)

Pogoń II Siedlce – Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:1 (1:1)

Bramki: Moch 21, Bujalski 55 – Przesmycki 28

Naprzód Skórzec – Wektra Zbuczyn 4:0 (2:0)

Bramki: Krasuski 1, Sierociuk 6, zawodnik testowany 46, Kafara 51

STF Champion Warszawa – Watra Mrozy 5:3

Rywal Ruchna – MKS Mielnik 1:6

Bramka dla Rywala: Polak

Wilga Miastków Kościelny – Ar-Tig Huta Dąbrowa 13:1

Bramki dla Wilgi: Cichecki x5, Kajka x2, Wichowski x2, Cieśla, Chudek, Ł. Wasilka, Ponceleusz

MKS Małkinia – KS Wąsewo 3:4

Bramki: Kraszewski, Zawistowski x2 – Kapica 80 k, 83, Podolak 88, Wątróbski 90

Tajfun Jartypory – BTS Wyrozęby 3:2

Pogoń Siedlce (juniorzy) – Jastrząb Żeliszew 0:1

Bramka: Olszewski

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

WYNIKI SPORTSIEDLCE.PL

Smuga cienia losu.

Powstanie 1000 nowych całorocznych boisk.

Ulga dla sportu.

  • Milczenie złotem
    Milczenie złotem
    W sytuacji Pogoni szkoda, że milczenie dosłownie nie jest złotem...
  • Sport to zdrowie?
    Sport to zdrowie?
    Nie każdy odpowie, że sport to zdrowie.
  • Hop, hop, hop
    Hop, hop, hop
    Kto nie skacze, ten nie biega!
  • Wspomnienie lata
    Wspomnienie lata
    Takie obrazki sprawiają, że robi się cieplej na sercu.

PATRONAT MEDIALNY

Facebook