Bez bramek z Wasilkowem (fotogaleria)

Pogoń II Siedlce na miesiąc przed restartem IV ligi bezbramkowo zremisowała z KS Wasilków.

W pierwszej połowie przeważał grający z wiatrem IV-ligowiec z Podlasia. KS Wasilków stworzył kilka klarownych sytuacji, ale Maksym Wadach bronił bez zarzutu. Najlepszą okazję dla Pogoni miał Franciszek Gniadzik w 37 minucie, ale uderzył zbyt lekko i w środek bramki.

Po przerwie to Pogoniści grali z wiatrem, ale impasu nie udało się przełamać. Podopieczni Adriana Świderskiego zremisowali 0:0 z ósmą drużyną IV ligi podlaskiej.

W niedzielę o 11:00 młodzi Pogoniści zagrają z rezerwami Mazovii Mińsk Mazowiecki.

19.02.22, 14:30 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – KS Wasilków 0:0

Pogoń II: 33. Maksym Wadach – 4. Adrian Czerski, 18. Adam Lewkowski, 55. Wiktor Koczkodaj, 28. Szymon Mucha – 93. Tomasz Wiewiórka (46 Maciej Kiełkucki), 22. Tomasz Borkowski, 23. Filip Brojek (46 Dawid Płudowski), 10. Franciszek Gniadzik (46 Paweł Szeląg), 26. Piotr Krasnodębski (46 Dominik Kornacki) – 17. Filip Grochala (23, 25. Bartłomiej Moch)

Sędzia: Emilia Niedziałek (Siedlce)