wtorek, 4 października 2022

Pracowity piątek WLKS

WLKS Siedlce-Nowe Iganie zorganizował konferencję prasową, w trakcie której doszło do podpisania trzech ważnych umów.

Na pierwszy ogień poszła umowa z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Kazimierza Wielkiego, czyli popularnym Rolnikiem. Klub od wielu lat współpracuje z tą szkołą, a teraz wspólne działania będą jeszcze bliższe. W ZSP 4 powstanie klasa o profilu sportowym.

– Dzisiejsza uroczystość to zwieńczenie naszych starań o to, aby postawić kropkę nad i. O naszej współpracy trzeba byłoby mówić bardzo długo. WLKS i ZSP nr 4 w Siedlcach to są dwie różne instytucje, które mają różne misje w życiu, ale jak stare dobre małżeństwo mają jeden cel: dobro młodego człowieka, wykształcenie, przygotowanie do życia, rozwój fizyczny i intelektualny. Przy tej okazji dziękuję zarządowi, pracownikom i sponsorom WLKS za to, że od zawsze dbali o swoich zawodników. My ze swojej strony również wkładaliśmy w to dużo serca i pracy – powiedział dyrektor Leszek Rozbicki.

Następnie doszło do podpisania dwóch umów sponsorskich. Pieczę nad rozwojem kariery Wiktorii Wróbel objął Eco Harpoon Recycling reprezentowany przez Marka Murmyłę. Z kolei sponsorem Martyny Dołęgi została firma Universal Brokers należąca do Agnieszki Garwackiej.

– Dzisiaj ktoś mnie zapytał dlaczego będziemy wspierać Wiktorię. To bardzo proste. Wiktora była dobra przed mistrzostwami w Rzeszowie, bardzo dobra w Rzeszowie, a po Rzeszowie będzie najlepsza – powiedział Murmyło.

– Cieszę się, że mam sponsora, który będzie mnie wspierał. Dzięki niemu będę mogła się rozwijać – stwierdziła Dołęga.

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

WYNIKI SPORTSIEDLCE.PL

Smuga cienia losu.

Powstanie 1000 nowych całorocznych boisk.

Ulga dla sportu.

 • Milczenie złotem
  Milczenie złotem
  W sytuacji Pogoni szkoda, że milczenie dosłownie nie jest złotem...
 • Sport to zdrowie?
  Sport to zdrowie?
  Nie każdy odpowie, że sport to zdrowie.
 • Hop, hop, hop
  Hop, hop, hop
  Kto nie skacze, ten nie biega!
 • Wspomnienie lata
  Wspomnienie lata
  Takie obrazki sprawiają, że robi się cieplej na sercu.

PATRONAT MEDIALNY

Facebook