Jastrząb pokonał Amazonkę (fotogaleria)

W rozegranym w Żeliszewie sparingu Jastrząb wygrał 4:1 z Amazonką Wiśniew.

W trakcie międzyrundowej przerwy w obu klubach doszło do zmian na stanowisku trenera. Paweł Marchel przeniósł się z Amazonki do Jastrzębia Żeliszew, zaś jego miejsce w B-klasowym klubie zajął Michał Artych.

W pierwszej połowie przewaga Jastrzębia została udokumentowana trzema trafieniami. Ozdobą spotkania był gol Marcina Kucia, który przed umieszczeniem piłki w siatce popisał się znakomitą techniką użytkową. Do przerwy było 3:0 dla gospodarzy. W drugiej połowie Bartosz Kielak trafił po raz czwarty dla Jastrzębia, zaś Maciej Woźniak zdobył honorową bramkę dla Amazonki.

W poprzednich sparingach Jastrząb wygrał 1:0 z juniorami Pogoni Siedlce oraz przegrał 3:8 z ULKS Gołąbek. W spotkaniu z wiceliderem Klasy A gole zdobywali Bartosz Wróbel, Marcin Kuć oraz Albert Marciszewski. W próbie generalnej drużyna dowodzona przez Marchela zmierzy się z Wektrą Zbuczyn.

Dla Amazonki był to pierwszy sparing w zimowym okresie przygotowawczym. W planach są jeszcze 2-3 test-mecze. Drużynę z Wiśniewa czekają spotkania z Tajfunem Jartypory (13 marca) oraz ULKS Gołąbek (20 marca).

06.03.22, 14:05 – Żeliszew

Sparing: Jastrząb Żeliszew – Amazonka Wiśniew 4:1 (3:0)

Bramki: Marcin Kuć, Dorian Zając, Mariusz Olszewski, Bartosz Kielak – Maciej Woźniak