wtorek, 23 kwietnia 2024r.

Rywale znowu lepiej finiszowali (fotogaleria)

Koszykarze z Siedlec przegrali 72:90 ze SPEED sport Wołomin.

Podopieczni Rafały Sobiły dobrze zaczęli drugi z rzędu domowy mecz. Szybkie i skuteczne ataki, celne rzuty z dystansu oraz szczelna obrona – to były składowe do wygranej 27:18 w pierwszej kwarcie. W kolejnej z każdą minutą coraz wyraźniej zarysowywała się przewaga wołominian. Świetne zawody rozgrywał grający trener rywali Krzysztof Szemieta, który raził trójkami. Do przerwy było 45:42 dla gości.

Po zmianie stron Basket zatracił skuteczność. Nie można tego powiedzieć o gościach z Wołomina, którzy sumiennie budowali przewagę punktową. Finalnie wyniosła ona 18 punktów. Siedlczanie przegrali 72:90.

13 marca o 17:00 Basket podejmie AZS Politechnika Warszawska.

06.03.22, 17:00 – Siedlce (hala ZSP nr 3)

III liga: UKS Basket Siedlce – SPEED sport Wołomin 72:90 (27:18, 15:27, 14:20, 16:25)

Basket: 15. Dawid Kołodziński 26, 14. Jan Lipiński 15, 7. Michał Szarek 12, 5. Sławomir Wasilewski 6, 8. Kamil Kalicki 5, 10. Tomasz Wróbel 4, 4. Błażej Grochowski 2, 13. Michał Borkowski 2