środa, 17 sierpnia 2022

Sparingowe granie (4-7 marca)

Przed nami kolejny weekend sparingowych zmagań. Na naszym portalu znajdziecie terminy i wyniki sparingów.

4 marca

Powiślak Końskowola – Watra Mrozy 5:1 (1:0)

Bramki: Kawalec 38, 69, Bernat 85, Pryliński 80, 87 – Kąca 48

Mazur II Karczew – Fenix Siennica 5:1

Józefovia Józefów – Wilga Miastków Kościelny 5:3

Bramki dla Józefovii: Makulec, Ognicha, Trąbiński, Blechman, Kita

5 marca

Błonianka Błonie – Victoria Sulejówek 1:2

Bramki dla Victorii: Gromek, Szulim

Mazovia Mińsk Mazowiecki – Escola Varsovia Warszawa 7:0 (1:0)

Bramki: Krasznewśkyj (trzy), Puciłowski (dwie), Wocial (dwie)

Orlęta Radzyń Podlaski – Huragan Międzyrzec Podlaski 3:0 (1:0)

Bramki: Ozimek 18, Mnacakanjan 52, Kamiński 57 (k)

Wilga Garwolin – Orlęta Łuków 6:1

Bramki dla Wilgi: Grober (dwie), Papiernik, Alot, Jarek, Piotrowski

Ursus Warszawa – Tygrys Huta Mińska 4:0 (0:0)

Bramki: Czarnecki 65, 73, Muszyński 75, 80

Podlasie Sokołów Podlaski – Kosovia Kosów Lacki 10:0 (5:0)

Bramki: Omieciuch x3, Dmowski x3, Skwarek, Barciak, P. Buczyński, Kozaczuk

Jagiellonia II Białystok – Podlasie Biała Podlaska 3:3

Bramki dla Podlasia: Chmielewski, Kosieradzki, Wojczuk

Pogoń II Siedlce – ŁKS Łazy 5:0 (1:0)

Bramki: Bujalski, Moch, Szczepaniak, testowany (dwie)

Promnik Łaskarzew – Orzeł Unin 6:1 (1:0)

Bramki dla Promnika: Alot (trzy), Korycki, Sadowski, Siembora

Józefovia II Józefów – Victoria Kałuszyn 2:3

Bramki dla Victorii: Kuć, E. Gójski, nieznany

Płomień II Dębe Wielkie – Jutrzenka Cegłów 3:2

Bramki dla Jutrzenki: Branicki, Żydak

Jutrzenka Cegłów – Płomień II Dębe Wielkie 2:3

Bramki dla Płomienia II: Jankowski, samobój, Konowrocki

Płomień Dębe Wielkie – KS Wesoła 9:1

Bramki dla Płomienia: Bąk x2, Matwiejczyk, Mateusz Malesa x2, testowany x2, Chukwudi, testowany

6 marca

Pogoń II Siedlce – Sokół Adamów 9:0 (4:0)

Bramki: Kozłowski, testowany, Więdłocha, Rokosz, Marcinho (trzy), Wiewiórka, Wicenciak

Naprzód Skórzec – Wektra Zbuczyn 4:1 (2:1)

Bramki: Skrzypek 24, Chmielewski 45, 85, Chłopek 66 – Michalak 2

Podlasie II Sokołów Podlaski – Zorza Sterdyń 2:0 (0:0)

Bramki: Piotrowski, Rosochacki

Olimpia Okrzeja – Sęp Żelechów 0:3

Bramki: Stodulski x2, Grzyb

Kolektyw Oleśnica – ULKS Gołąbek 6:5

ŁDK Łosice – Huragan II Międzyrzec Podlaski 6:1

Bramki dla ŁDK: Naumiuk, Chraszcz (dwie), Szpura, Marszałek, M.Chwedoruk

Jastrząb Żeliszew – Amazonka Wiśniew 4:1 (3:0)

Bramki: Kuć, Zając, Olszewski, Kielak – Woźniak

Niwa Tęczki – Polonez Mordy [ODWOŁANY]

LKS Ostrówek – ŁKS Łochów 2:5 (1:3)

Bramki dla ŁKS: Chmielewski 2, 4, 11, Oniszk 63, testowany 68

Czarni Węgrów – GKS Dobre 3:2

Jabłonianka Jabłonna Lacka – Rywal Ruchna 3:3

Bramki dla Rywala: testowany, Domański, Kowalczyk

Grodzisk Krzymosze – Armia Żelków 4:2

Bramki dla Armii: Osiej, Pływacz

Tajfun Jartypory – Skra 1921 Warszawa [ODWOŁANY]

MKS Małkinia – Błękitni Pasym 2:4

Bramki dla MKS: Zawistowski, Składanowski

Tęcza Stanisławów – Watra Mrozy 1:3

Bramki: Kielczyk – Krajewski, Rastawicki, Kowalczyk

Kamionek Warszawa – LUKS Rzakta 3:2

Bramki dla Rzakty: Mac. Kozłowski, Mat. Kozłowski

7 marca

Sokół Serock – Tygrys Huta Mińska 1:0

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

WYNIKI SPORTSIEDLCE.PL

Smuga cienia losu.

Powstanie 1000 nowych całorocznych boisk.

Ulga dla sportu.

  • Milczenie złotem
    Milczenie złotem
    W sytuacji Pogoni szkoda, że milczenie dosłownie nie jest złotem...
  • Sport to zdrowie?
    Sport to zdrowie?
    Nie każdy odpowie, że sport to zdrowie.
  • Hop, hop, hop
    Hop, hop, hop
    Kto nie skacze, ten nie biega!
  • Wspomnienie lata
    Wspomnienie lata
    Takie obrazki sprawiają, że robi się cieplej na sercu.

PATRONAT MEDIALNY

Facebook