piątek, 2 czerwca 2023r.

Ogólnopolski sprawdzian tenisistów Pogoni

W rozegranym w Bilczy 3 Grand Prix Polski żaków w tenisie stołowym wzięło udział dwoje reprezentantów MKS Pogoń Siedlce.

W dniach 11-13 marca w położonej niedaleko Kielc miejscowości Bilcza, zorganizowano 3 Grand Prix Polski żaczek i żaków w tenisie stołowym. W imprezie wzięło udział dwoje przedstawicieli sekcji tenisa stołowego MKS Pogoń Siedlce.

W gronie żaków rywalizował Kacper Toczyski. Po zajęciu w swojej grupie eliminacyjnej trzeciego miejsca, zagrał w turnieju pocieszenia. Dzięki wygraniu jednego pojedynku, został sklasyfikowany na pozycjach 33-40.

Wśród żaczek walczyła Aleksandra Skolimowska. Podobniej jak Kacper, zajęła w grupie trzecie miejsce i zagrała w turnieju pocieszenia. Niestety nie udało się jej wygrać pojedynku i ostatecznie uplasowała się na miejscach 41-48.

Z młodymi tenisistami w Bilczy był ich trener, Dariusz Rzewuski. – Zajęte miejsca nie odzwierciedlają walki stoczonej przy stole. Poza tym zabrakło nieco szczęścia – skomentował występ swoich podopiecznych szkoleniowiec.

źródło: własne / PZTS; foto: MKS Pogoń Siedlce (FB)

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;