Narciarskie ostatki pucharowe Rawy

Narciarze Rawy Siedlce zawodami na Kubalonce zakończyli zmagania w tegorocznym cyklu Pucharu Grupy Azoty.

W dniach 12-14 marca na trasach Kubalonki rozegrano Mistrzostwa Polski Młodzików i UKS-ów w ramach finału Pucharu Grupy Azoty. Część wyników zaliczano także do zawodów z cyklu Slavic Cup.

W wyżej wymienionych imprezach brali udział narciarze UKS Rawa Siedlce.

W mistrzostwach Polski młodzików sztafeta żeńska w składzie: Dominika KrajcerKarolina NiedziółkaWiktoria KarwowskaKlaudia Radomyska zajęła 3 miejsce w rywalizacji 4 x 3 km.

W biegach dystansowych stylem klasycznym rozegranym w ramach Pucharu Grupy Azoty narciarze Rawy trzykrotnie stawali na podium. Czynili to: Anna Bielecka (druga seniorka w biegu na 7,5 km), Arkadiusz Posiadała (drugi senior w biegu na 12,5 km), Klaudia Radomyska (trzecia młodziczka w biegu na 5 km).

W sprincie podopieczni Marii i Grzegorza Staręgów również trzy raz meldowali się na podium.  Arkadiusz Posiadała wygrał kategorię seniorów, Anna Bielecka była drugą seniorką na mecie, a Piotr Sobiczewski zajął trzecie miejsce jako junior.