Nieudane pożegnanie z kibicami

W ostatnim domowym meczu w sezonie 2021-22 UKS Basket Siedlce przegrał z KS Mexum Grójec.

Siedlczanie mieli podstawy, aby celować w przełamanie, bowiem w poprzedniej rundzie wygrali w Grójcu. Tym razem górą był jednak KS Mexum.

W pierwszej kwarcie obie drużyny miały problem ze skutecznością. Szybciej swoje rzuty poprawiła drużyna z Grójca, która na półmetku prowadziła 35:25.

W drugiej połowie Basket grał lepiej, ale nie na tyle dobrze, żeby odrobić straty. W końcówce siedlczanie grali nerwowo i dali się punktować. Ostatecznie drużyna Rafała Sobiły przegrała 64:87.

28 marca o 19:15 Basket zagra w Warszawie z Gim 92.

27.03.22, 17:00 – Siedlce (hala ZSP nr 3)

III liga: UKS Basket Siedlce – KS Mexum Grójec 64:87 (11:13, 14:22, 21:24, 18:28)

Basket: 10. Tomasz Wróbel 13, 8. Kamil Kalicki 11, 15. Dawid Kołodziński 10, 14. Jan Lipiński 9, 9. Tomasz Gustołek 5, 12. Aleksander Kielak 4, 7. Michał Szarek 3, 5. Sławomir Wasilewski 3, 4. Błażej Grochowski 2, 6. Jakub Krukowski 2, 11. Krzysztof Kania 2, 13. Michał Borkowski