Rezerwy KPS nie zbaczają ze zwycięskiego traktu

Podopieczni Pawła Bielińskiego wygrali 3:1 z SPS Konstancin Jeziorna. To był ostatni domowy mecz rezerw w rundzie zasadniczej.

Siedlczanie są już pewni zakończenia rundy na pierwszej pozycji. Nie może być inaczej skoro ostatni raz przegrali w Halinowie w… październiku.

KPS II w meczu z SPS rozkręcał się z minuty na minutę. W pierwszym secie siedlczanie wygrali do 21, a w drugim zdemolowali rywali, zwyciężając do ośmiu. Jednostronna partia potrwała zaledwie 15 minut. Łatwa i wysoka wygrana rozproszyła siatkarzy Bielińskiego. W trzecim secie KPS II przegrał 23:25. Siedlczanie nie mieli zamiaru przedłużać meczu i zakończyli go w czwartej partii.

3 kwietnia o 17:00 KPS II zagra na wyjeździe z VC Stare Babice.

27.03.22, 19:00 – Siedlce (hala ARMS)

IV liga: KPS II Siedlce – SPS Konstancin Jeziorna 3:1 (25:21, 25:8, 23:25, 25:15)

KPS II: 5. Lech Bieliński, 7. Michał Wróbel, 9. Piotr Truszkowski, 13. Jacek Słupski, 17. Michał Nasiłowski, 19. Mateusz Ogrodniczuk, 22. Piotr Ornoch, 27. Rafał Protasiuk, 77 Łukasz Jastrzębski i 88. Kamil Zbucki (libero)

źródło: własne; foto: KPS Siedlce