Nieskuteczny Basket przegrał w stolicy

UKS Basket Siedlce przegrał 52:73 z Gim 92 Warszawa.

Siedlczanie pojechali do Warszawy w 9-osobowym składzie. Zabrakło między innymi Dawida Kołodzińskiego, który w większości meczów zbliżającego się do końca sezonu należał do najlepiej punktujących.

Do przerwy gospodarze prowadzili 37:31. Basket był grze, jednak wypadł z niej po nieudanej trzeciej kwarcie, w której zdobył zaledwie osiem punktów. W kolejnej odsłonie było niewiele lepiej pod względem skuteczności rzutowej, więc o wygranej nie mogło być mowy. Gim 92 wygrał 73:52.

W ostatnim meczu II fazy UKS Basket zagra w Wołominie ze SPEED sport. Spotkanie odbędzie się 2 kwietnia, początek o 14:30.

28.03.22, 19:15 – Warszawa

III liga: Gim 92 Warszawa – UKS Basket Siedlce 73:52 (15:13, 22:18, 18:8, 18:13)

Basket: 7. Michał Szarek 22, 11. Krzysztof Kania 15, 8. Aleksander Kielak 8, 10. Tomasz Wróbel 4, 12. Sebastian Wróbel 3, 13. Michał Borkowski, 4. Błażej Grochowski, 9. Jan Kirsch