Minus 30 z liderem

UKS Basket Siedlce wyraźnie przegrał wyjazdowy mecz ze SPEED sport Wołomin.

Już w pierwszej połowie wołominianie udowodnili dlaczego są bezdyskusyjnym liderem grupy mistrzowskiej III ligi. SPEED sport grał swoje i na półmetku rywalizacji prowadził 52:35.

W drugiej połowie gospodarze nie byli już tak skuteczni. Nie znaczy to jednak, że nie kontrolowali sytuacji. Basket, poza pojedynczymi zrywami, nie był w stanie nawiązać wyrównanej walki z faworytem. Ostatecznie SPEED sport wygrał 90:60.

To był ostatni mecz siedlczan w grupie mistrzowskiej. Basket zakończy sezon na ósmej lokacie.

02.04.22, 18:00 – Wołomin

III liga: SPEED sport Wołomin – UKS Basket Siedlce 90:60 (26:19, 26:16, 20:15, 18:10)

Basket: 9. Tomasz Gustołek 15, 14. Jan Lipiński 11, 7. Michał Szarek 9, 10. Tomasz Wróbel 8, 8. Kamil Kalicki 7, 11. Krzysztof Kania 6, 4. Błażej Grochowski 2, 6. Jakub Krukowski 2, 12. Aleksander Kielak, 13. Michał Borkowski