poniedziałek, 27 maja 2024r.

Siedlecki Nordic Walking na topie

Nordic Walking w Siedlcach ma się bardzo dobrze. Świadczyć o tym mogą chociażby niedawne sukcesy w mistrzostwach Polski w maratonie.

W miejscowości Biały Bór odbyły się IX Otwarte Mistrzostwa Polski Nordic Walking w maratonie oraz XI Otwarte Sztafetowe Mistrzostwa Polski Nordic Walking w maratonie. W zawodach udanie zaprezentowali się zawodnicy oraz kluby reprezentujące nasze miasto.

Pierwsze miejsce w kategorii sztafet mieszanych zajęła sztafeta Luki Team Polski z Siedlec w składzie: Małgorzata Szymska, Tomasz Wójtowicz, Elwira Wilusz, Radosław Niepokój.

Drugie miejsce w kategorii sztafet męskich zajęła sztafeta Luki Team Polska w składzie: Jakub Deląg, Krzysztof Marczak, Michał Osiński, Artur Wołoszka.

W kategorii sztafet kobiecych na podium znalazły się dwie sztafety z naszego miasta. Pierwsze miejsce zajęła sztafeta Luki Team Polska (Anna Motyl, Barbara Wójcik, Agnieszka Krawętek, Hanna Krajewska), a trzecie sztafeta NoWi Siedlce (Agnieszka Rejowska, Marzanna Prekurat, Magda Gutowska, Ewa Sobiczewska).

Jeśli chodzi o starty indywidualne, złoty medal w kat. 50-54 lata wśród mężczyzn wywalczył Krzysztof Frąckowiak (Świadomi Siedlce). Trzecie miejsce w kategorii 50-54 zajęła Alicja Słowińska (Świadomi Siedlce). Tego samego wyczynu dokonała Agnieszka Bersztolc (NoWi Siedlce) – trzecia w kat. 55-59.

źródło i foto: własne / NoWi Siedlce / wyniki.b4sport.pl

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;