100 meczów na 100-lecie #97: Naprzód Skórzec – Milan Milanówek (fotogaleria)

Naprzód Skórzec podzielił się punktami z Milanem Milanówek.

W pierwszej połowie Naprzód spisał się przeciętnie. Więcej z gry mieli goście z Milanówka. W 10 minucie Adam Banaszczyk przejął piłkę po błędzie obrońców gospodarzy, ale nie zdołał pokonać Pawła Krawczyka. Dziesięć minut później umiejętności golkipera Naprzodu sprawdził Jakub Suchora. Krawczyk znakomicie interweniował. W końcówce pierwszej połowy piłkarze Kamila Gołosia odżyli. Igor Łęczycki był aktywny, ale bez wymiernych efektów. W 40 minucie najlepszą szansę dla gości miał Dorian Zdanowicz, który najpierw przegrał pojedynek sam na sam z Krawczykiem, a następnie po ekwilibrystycznej dobitce trafił w poprzeczkę.

Po zmianie stron działo się sporo. W 53 minucie Naprzód objął prowadzenie po rzucie karnym Patryka Szachnowskiego. Jedenastkę wywalczył wprowadzony w przerwie Patryk Sierociuk. Po straconej bramce Milan podkręcił tempo. Na efekty trzeba było chwilę poczekać. W 76 minucie Paweł Krawczyk sprokurował karnego i przegrał pojedynek z Bartoszem Suchorą. W 84 minucie obaj panowie spotkali się ponownie – tym razem górą był golkiper Naprzodu. Karny mecz skończył się remisem 1:1.

7 maja o 16:30 rozpocznie się mecz w Hucie Mińskiej pomiędzy Tygrysem a Naprzodem.

30.04.22, 11:00 – Skórzec

IV liga: Naprzód Skórzec – Milan Milanówek 1:1 (0:0)

Bramki: Patryk Szachnowski 53 k – Bartosz Suchora 76 k

W 84 minucie Bartosz Suchora (Milan) nie wykorzystał rzutu karnego (Paweł Krawczyk obronił).

Naprzód: 1. Paweł Krawczyk – 23. Igor Łęczycki (80, 22. Maciej Chmielewski), 3. Aleksander Woźnica (82, 15. Adam Chojecki), 5. Patryk Szachnowski, 4. Tomasz Kacprzak – 21. Jakub Pawlik, 8. Jarosław Kisiel, 20. Jan Mruz (46, 6. Patryk Sierociuk), 9. Marcel Kołodziejczuk, 13. Kacper Skwierczyński (46, 16. Kacper Pawlik) – 11. Patryk Skrzypek (70, 7. Sebastian Krasuski)

Milan: 80. Tomasz Kowalczyk – 2. Maciej Świeciński (70, 27. Jakub Krasucki), 4. Dominik Skorża, 6. Krzysztof Urbanek, 30. Radosław Graczyk – 8. Bartosz Suchora, 11. Łukasz Ochocki, 21. Jakub Suchora, 9. Dorian Zdanowicz, 13. Damian Skirski – 10. Adam Banaszczyk

Żółte kartki: Marcel Kołodziejczuk 65, Aleksander Woźnica 74, Adam Chojecki 85

Sędzia: Szymon Cienki (Warszawa)