Bez przełamania w Raszynie

Rezerwy MKP Pogoń w kolejnym meczu forBET IV ligi uległy KS w Raszynie 2:3.

Na mecz do Raszyna wyjechało sześciu zawodników z szerokiej kadry pierwszej drużyny.

W 11 minucie prowadzenie objęli gospodarze po skutecznej kontrze zakończonej bramką Tomasza Pietrzaka.  Kilka minut później siedlczanie zdołali wyrównać stan meczu. W polu karnym faulowany był Eryk Więdłocha, a Bartosz Wicenciak wykorzystał rzut karny. Do przerwy to Raszyn jeszcze dwukrotnie pokonał Ernesta Zbiecia. Na listę strzelców wpisali się Piotr Grygiel i Sylwester Patejuk. Po zmianie stron Pogoniści szukali swoich okazji na zmianę rezultatu. W 54 minucie Więdłocha wykorzystał sytuację sam na sam i strzałem przy bliższym słupku zdobył kontaktową bramkę. Niestety, więcej goli w tym meczu nie padło i tym samym Pogoniści ponownie musieli wracać do Siedlec na tarczy.

Kolejne spotkanie biało-niebiescy rozegrają w niedzielę 8 maja o 11:00 w Siedlcach z Orłem Baniocha.

30.04.22, 11:00 – Raszyn

forBET IV liga: KS Raszyn – Pogoń II Siedlce 3:2 (3:1)

Bramki: Tomasz Pietrzak 11, Piotr Grygel 37, Sylwester Patejuk 39 – Bartosz Wicenciak 23 (k), Eryk Więdłocha 54

Pogoń II: 1. Ernest Zbieć – 32. Dawid Nojszewski (46, 6. Adam Lewkowski), 4. Przemysław Misiak, 17. Adrian Czerski, 11. Szymon Mucha (78, 15. Maciej Kiełkucki), 19. Marcel Grochowski (73, 2. Piotr Krasnodębski), 8. Dominik Leszczuk (90, 8. Franciszek Gniadzik), 7. Bartosz Wicenciak (46, 21. Filip Brojek), 16. Kacper Stankiewicz, 10. Eryk Więdłocha, 14. Sebastian Szczepaniak (90, 22. Adrian Wrzosek)

Żółte kartki: Kacper Kępka 22 – Szymon Mucha 17, Przemysław Misiak 84

Sędzia: Grzegorz Maciejewski (Radom)