piątek, 19 sierpnia 2022

W regionie: Olimpijski gol przeciwko Olimpii

Amazonka Wiśniew wygrała 4:0 z Olimpią Latowicz. Ozdobą spotkania był gol Pawła Śliwy bezpośrednio z rzutu rożnego.

Amazonka z meczu na mecz prezentuje się lepiej. Potwierdzeniem rosnącej formy drużyny Michała Artycha było pewne zwycięstwo z Olimpią.

Strzelanie zaczął Patryk Ciulak już w 2 minucie. Szybko zdobyta bramka ustawiła spotkanie. Ozdobą pierwszej połowy, i całego meczu, było trafienie Pawła Śliwy bezpośrednio z kornera. Po przerwie Amazonka dołożyła dwa kolejne gole. Mateusz Gryczka trafił na 3:0, a na 4:0 wynik ustalił jego zmiennik Robert Chojecki.

W 16 kolejce (21 maja o 17:30) Amazonkę czeka prawdziwa, a zarazem wyjazdowa, weryfikacja możliwości. Rywalem wiśniewian będzie GKS Dobre, który jest już od tygodnia pewny awansu do Klasy A.

14.05.22, 15:00 – Wiśniew

Klasa B: Amazonka Wiśniew – Olimpia Latowicz 4:0 (2:0)

Bramki: Patryk Ciulak 2, Paweł Śliwa 35, Mateusz Gryczka 50, Robert Chojecki 60

Amazonka: Przemysław Wróbel – Marcin Oniszczuk (68 Patryk Szelewicki), Erwin Wyżywniak (67 Jakub Jukowski), Konrad Czarnacki, Grzegorz Gaj – Mateusz Gryczka (55 Robert Chojecki), Mateusz Cabaj (60 Hubert Borkowski), Kamil Woźniak, Kamil Domański, Patryk Ciulak (65 Salah Kaimov) – Paweł Śliwa (70 Damian Sadokierski)

Sędzia: Karol Derkacz (Siedlce)