28 maja w Siedlcach odbył się Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w rugby.
W rozegranym na obiektach Agencji Rozwoju Miasta Siedlce turnieju rywalizowały 22 drużyny z 7 klubów. Gra toczyła się w czterech kategoriach wiekowych na sześciu boiskach.
Wyniki w kat. młodzika: Budowlani Łódź – MKR Siedlce 0:22, Arka Gdynia – Orkan Sochaczew 7:26, Arka – Budowlani Ł. 0:40, MKR – Orkan 12:7, Orkan – Budowlani Ł. 24:7, MKR – Arka 42:0
Kolejność końcowa:
1. Miejski Klub Rugby Siedlce
2. Orkan Sochaczew
3. KS Budowlani Łódź
4. Arka Gdynia
Wyniki w kat. żaka
Grupa A
Orkan Sochaczew – MKR Siedlce 6:2, Skra Warszawa – Orkan 2:6, MKR – Skra 3:6
Grupa B
Budowlani Łódź – Pogoń Siedlce 7:1, Arka Gdynia – Budowlani Łódź 1:9, Pogoń – Arka 7:2
Półfinały
Orkan – Pogoń 3:2, Budowlani Ł. – Skra
Mecze o 5 miejsce: MKR – Arka 5:4
Mecze o 3 miejsce: Pogoń – Skra 1:9
Finał: Orkan – Budowlani Ł. 1:5
Kolejność końcowa:
1. KS Budowlani Łódź
2. Orkan Sochaczew
3. Skra Warszawa
4. Pogoń Siedlce
5. Miejski Klub Rugby Siedlce
6. Arka Gdynia
Wyniki w kat. mini żaka
Grupa A
Budowlani Łódź – MKR Siedlce 3:2, MKR v Arka Gdynia 7:4, Arka – Budowlani Ł. 1:6
Grupa B
Mazovia Mińsk Mazowiecki – Pogoń Siedlce 3:4, Orkan Sochaczew – Skra Warszawa 0:6, Orkan – Mazovia 4:3, Pogoń – Skra 2:8, Skra – Mazovia 7:0, Pogoń – Orkan
Półfinały
Arka – Mazovia 6:1, Budowlani Ł. – Orkan 3:1, Skra – MKR 9:0
Mecze o 5 miejsce: Pogoń – Arka 5:4
Mecze o 3 miejsce: MKR – Orkan 4:5
Finał: Skra – Budowlani Ł. 7:1
Kolejność końcowa:
1. Skra Warszawa
2. KS Budowlani Łódź
3. Orkan Sochaczew
4. Miejski Klub Rugby Siedlce
5. Pogoń Siedlce
6. Arka Gdynia
7. Mazovia Mińsk Mazowiecki
Wyniki w kat. mikrusa: Pogoń Siedlce – Budowlani Łódź 6:3, Skra Warszawa – Orkan Sochaczew 5:4, MKR Siedlce – Pogoń 4:5, Budowlani Ł. – Skra 2:6, Skra – MKR 5:6, Orkan – Budowlani Ł. 4:2, MKR – Orkan 5:3, Pogoń – Skra 5:6, MKR – Budowlani Ł. 4:2, Orkan – Pogoń 3:7
Kolejność końcowa:
1. Skra Warszawa
2. Pogoń Siedlce
3. Miejski Klub Rugby Siedlce
4. Orkan Sochaczew
5. Budowlani Łódź
źródło i foto: własne