W regionie: Strzelecki festiwal w Skórcu (fotogaleria)

Dziesięć bramek obejrzeli kibice, którzy w sobotnie popołudnie wybrali się na mecz Naprzodu z Oskarem Przysucha.

Pierwsza połowa nie zapowiadała goleady. W 23 minucie niespodziewane prowadzenie za sprawą Marcela Kołodziejczuka objęli gospodarze. Podrażniony Oskar szybko odpowiedział i na przerwę schodził przy prowadzeniu 2:1.

Po zmianie strony przysuszanie nie spuścili z nogi gazu. Po golu Jana Imiołka i dublecie Oskara Miturskiego zrobiło się 5:1. W 74 minucie Patryk Sierociuk zrobił użytek z bezpańskiej piłki i przymierzył zza pola karnego. Przemysław Śliwiński utrzymał czterobramkową przewagę gości, ale końcówka należała do braci Pawlików. Jakub trafił głową po przedłużeniu Macieja Chmielewskiego, a Kacper trafił przy bliższym słupku po indywidualnej akcji. Ostatecznie Naprzód przegrał 4:6.

11 czerwca o 17:00 Naprzód zagra w Mszczonowie z Mszczonowianką.

04.06.22, 17:30 – Skórzec

IV liga: Naprzód Skórzec – Oskar Przysucha 4:6 (1:2)

Bramki: Marcel Kołodziejczuk 23, Patryk Sierociuk 74, Jakub Pawlik 86, Kacper Pawlik 87 – Przemysław Śliwiński 32, 84, Patryk Czarnota 38, Jan Imiołek 51, Oskar Miturski 61, 69

Naprzód: 99. Marcin Adamiak – 23. Igor Łęczycki, 3. Aleksander Woźnica, 5. Patryk Szachnowski, 21. Jakub Pawlik – 13. Kacper Skwierczyński (65, 16. Kacper Pawlik), 10. Damian Chłopek (65, 6. Patryk Sierociuk), 8. Jarosław Kisiel (74, 20. Jan Mruz), 9. Marcel Kołodziejczuk, 7. Sebastian Krasuski – 11. Patryk Skrzypek (53, 22. Maciej Chmielewski)

Żółte kartki: Aleksander Woźnica – Oskar Karwowski 63, Łukasz Wiśnik 88 (na ławce)

Sędzia: Piotr Lewandowski (Warszawa)